Юридична фірма "Траст Консалтинг" надає юридичні послуги з 2013го року, але юристи, адвокати, бухгалтера та арбітражні керуючі, мають більш ніж 10-річний досвід юридичного супроводу кейсів в своїх юрисдикціях.

Які послуги надає юридична фірма Траст Консалтинг

Послуги юристів юридичної фірми Траст Консалтинг доступні як фізичним, так і юридичним особам. Компанія займається вирішенням майже будь-яких питань, які стосуються дотримання, врегулювання та захисту прав та законних інтересів своїх Клієнтів, в тому числі:

  • складанням та експертизою договорів та інших юридично значимих документів;
  • комплексним представництвом інтересів в судах всіх інстанцій та юрисдикцій, а також на етапі виконання содових рішень;
  • реєстрацією, перереєстрацією та ліквідацією юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, а також неприбуткових організацій;
  • проведенням юридичного аудита підприємств, господарської діяльності, корпоративної структури та управління, активів, зобов'язань та окремих операцій;
  • консультаційною та практичною підтримкою в стосунках з податковими органами;
  • абонентським юридичним та бухгалтерським обслуговуванням.

Фірма надає, як разові послуги, так і здійснює абонентське обслуговування. В другому випадку, Клієнт має можливість обрати необхідні йому послуги та строк, впродовж якого юристи та бухгалтера нашої компанії будуть виконувати доручення по всім напрямкам діяльності бізнеса.

Висока якість обслуговування клієнтів досягається за рахунок наявності в команді професіоналів, що спеціалізуються на конкретних видах правовідносин. Тому справи клієнтів вивчаються максимально глибоко, завдяки чому знаходиться найефективніше рішення.

Досвід юристів, що працюють в юридичній фірмі Траст Консалтинг, дозволяє швидко та максимально чітко оцінити ситуацію клієнта. Якщо замовник надасть повну інформацію про справу та достатній об'єм первинних документів, юрист фірми вже на першій консультації зможе дати якісну оцінку ситуації та запропонувати оптимальне рішення.

У компанії є декілька надійних партнерів, які при необхідності зможуть долучитися до роботи. Це компанії із значним досвідом в сфері бухгалтерського та фінансового аудиту, оціночної та експертної діяльності, перекладів, земельних відносин та ін. Тісна взаємодія із партнерами, дає можливість знайти оптимальне рішення навіть в дуже складних ситуаціях, а також успішно реалізувати комплексні завдання, що потребують участі спеціалістів різних практик.

Послуги юристів та адвокатів юридичної фірми Траст Консалтинг доступні всім, хто живе в місті Києві, має тут бізнес, чи приїхав з іншого регіону України та потрапив в складну юридичну ситуацію, яку не може вирішити самостійно.

Дізнатись скільки коштують послуги юристів Траст Консалтинг можна по телефону. Також отримати відповідь про ціни на юридичні послуги компанії можливо в режимі онлайн, написавши нам листа на електрону пошту. Контакти, за якими можна зв’язатись з представником фірми, опубліковані зверху кожної сторінки нашого веб-сайту.

Людина, яка звертається за юридичними послугами в юридичну фірму Траст Консалтинг, робить вибір на користь найбільш ефективного та успішного вирішення своєї проблеми. Як показує практика, витрати Клієнтів на юридичні послуги нашої фірми, згодом обов’язково окупаються і часто багаторазово.

Наш успіх - це успіх наших клієнтів!