Стягнення боргу
Юридичні послуги Ціна
перевірка майнового стану боржника, аналіз документів, збір доказової бази, підготовка та направлення претензії боржнику, проведення переговорів з боржником, підготовка і подача позову до суду, повний супровід судового процесу, отримання рішення суду від 10000 грн.

Стягнення (повернення) боргу - це комплекс дій, спрямованих на вивчення боржника (перевірка майнового стану, наявності не виконаних зобов'язань перед третіми особами або державою), розрахунок загальної заборгованості (основної суми боргу, штрафів, пені, відсотків, упущеної вигоди та ін.), пред'явлення претензії та проведення переговорів, супроводження судового процесу, отримання судового рішення з подальшим його виконанням.

Процедура повернення боргу достатньо складна, вимагає комплексного підходу та юридичної грамотності. Фахівці юридичної фірми «Траст Консалтинг» мають значний досвід стягнення боргів, що дозволяє нашим Клієнтам повернути борг з мінімальними фінансовими і часовими витратами.

Повернення боргу в досудовому порядку

Даний підхід реалізується шляхом проведення переговорів з боржником, використовуючи напрацьовані доводи і аргументи. Всі переговори проводяться виключно в правовому полі. Крім того, боржнику направляється претензія із повним обґрунтуванням та розрахунком заборгованості, включаючи штраф, пеню, відсотки та ін. нарахування, а також вимогою сплатити кошти у визначений строк та попередженням про подальше звернення до суду, у випадку не сплати.

Стягнення боргу в судовому порядку

У разі якщо переговори з боржником по поверненню заборгованості в добровільному порядку не дали бажаного результату, слід звертатися до суду за захистом порушеного права. На даному етапі, адвокатом юридичної фірми «Траст Консалтинг» буде проведена перевірка майнового стану боржника, з метою накладення арешту на таке майно, підготовлені необхідні адвокатські запити, підготовлена позовна заява про стягнення заборгованості, а також реалізовано представництво Ваших інтересів в суді.

Виконання судового рішення

Отримання позитивного судового рішення, про стягнення боргу з боржника, не є реальним поверненням боргу, оскільки боржник може не поспішати повертати борг. В такому випадку, слід негайно ініціювати процедуру примусового стягнення боргу через відповідну державну виконавчу службу. Як не парадоксально, але основною проблемою стягнення боргу на даному етапі може стати сам державний виконавець, який своєю бездіяльністю може дуже істотно затягнути процес примусового стягнення боргу, а в окремих випадках і зовсім закрити виконавче провадження. Ми знаємо як змусити виконавця працювати!

Ключові контакти