Податкові спори
Послуги Ціна
аналіз документів і відпрацювання правової позиції, оскарження в адміністративному порядку акту податкової перевірки, оскарження в судовому порядку податкових повідомлень-рішень, отримання рішення суду. Договірна

Податкові спори – юридичні послуги

Податкові спори - це процес оскарження в адміністративному та/або судовому порядку рішень податкових органів (податкові рішення). Джерелом виникнення таких суперечок можуть бути донарахування зобов'язань, результати проведення перевірки інспекцією, застосування різних санкцій відповідно до норм податкового законодавства з подальшим відшкодуванням сум. Предметами розгляду податкових спорів в суді, незмінно залишаються оскарження актів податкової перевірки та податкових повідомлень-рішень (ППР).

Ця галузь права відноситься до одних з найбільш складних і серйозних у судовій практиці. Справа в тому, що необхідно оскаржувати рішення, а в подальшому подавати позов проти державного фіскального органу, а такі спори часто бувають дуже тривалими і нетривіальними.

Адвокати та юристи із податкових спорів юридичної фірми «Траст Консалтинг» повністю усвідомлюють складність і тривалість ведення таких справ. Недосконалість чинного податкового законодавства, величезний обсяг підзаконних актів та роз’яснень, конкуренція правових норм податкового кодексу можуть привести до непередбачуваних результатів, у випадку, якщо платник податків намагатиметься вирішити податковий спір самостійно, без залучення профільних спеціалістів. Якщо на початковому етапі обрати невірну стратегію захисту, то всі подальші дії будуть даремними, а результат прогнозовано негативним.

Діючи в рамках законодавства, з метою врегулювання податкового спору, наші спеціалісти здійснюють:

  • аналіз акту податкової перевірки;
  • вироблення стратегії подальшого адміністративного або судового оскарження результатів перевірки, дій чи бездіяльності аудиторів ДФСУ;
  • оскарження в адміністративному порядку акту податкової перевірки;
  • оскарження в судовому порядку податкових повідомлень-рішень;
  • повернення в судовому порядку надмірно сплачених податків;
  • стягнення збитків, завданих платнику податку податковим органом;
  • визнання в судовому порядку неправомірними рішень, дій чи бездіяльності співробітників податкового органу;
  • представництво інтересів фізичних осіб з питань сплати податку на доходи фізичних осіб.

Ключові контакти


Антон Іванченко

Податковий радник

Написать VCard