Стягнення аліментів
Послуги Ціна
Юридична консультація, підготовка та подача документів в суд, участь адвоката на судових засіданнях, отримання рішення суду 7000 грн.

Стягнення аліментів в суді – юридичні послуги

Аліменти (alimentum від лат. — «харчування») – грошові кошти, або інша допомога на утримання, яку суд зобов’язує виплачувати одного із подружжя іншому, батьків – на утримання неповнолітніх дітей, дорослих – на утримання літніх непрацездатних батьків, тощо.

Аліменти можуть виплачуватись в добровільному або примусовому порядку за рішенням суду та бувають наступного призначення:

  • на утримання неповнолітньої або малолітньої дитини;
  • на утримання повнолітньої дитини, що продовжує вчитись у вищому навчальному закладі, до досягнення нею 23 років;
  • на утримання дружини;
  • на утримання матері, до досягнення дитиною 3 років;
  • на утримання непрацездатних батьків.

Юристи та адвокати юридичної фірми «Траст Консалтинг» вже більше десяти років практикують у сфері захисту інтересів громадян по сімейним категоріям справ, в тому числі, у спорах по стягненню аліментів в суді. Наші спеціалісти готові надати юридичну консультацію, зібрати докази про розмір доходів відповідача та визначити частку майбутньої допомоги, підготувати необхідні процесуальні документи та звернутися до суду, захистити Ваші інтереси безпосередньо на судових засіданнях, отримати рішення суду про стягнення аліментів та пред’явити рішення, що набрало законної сили, до виконання.

Ключові контакти