Розірвання шлюбу в суді (розлучення через суд) – не дуже приємна подія, особливо для тих, хто не розбирається в тонкощах юридичних процедур. Спеціалісти юридичної фірми «Траст Консалтинг» допоможуть залагодити будь-які конфлікти, завдяки чому процес розірвання шлюбу пройде швидко та безболісно.

Розлучення через суд за згодою сторін

За наявності дітей, які не досягли повноліття, подружжя не може просто піти до РАГСу та розірвати шлюб, а змушені звертатися до суду з заявою про розірвання шлюбу. Складаючи спільну заяву, необхідно вказати причини, які привели до такого рішення.

Оскільки розірвання шлюбу потребує подачі встановленого пакету документів, Вам необхідно надати:

  • копію свідоцтва про шлюб та народження дітей;
  • копії паспортів та ідентифікаційних кодів;
  • нотаріально засвідчений договір з домовленостями щодо виховання та забезпечення дитини.

Довіривши розірвання шлюбу професіоналам, Ви отримаєте гарантії правильно сформульованих умов та якісного захисту своїх інтересів. Допомога юриста при розірванні шлюбу виправдана, оскільки сімейні спори та розірвання шлюбу не часто зустрічаються окремо.

Розірвання шлюбу в суді за умови незгоди однієї із сторін

Якщо один із подружжя рішуче налаштований на розлучення, то думка іншого ніякої ролі не відіграє – розірвання шлюбу через суд відбудеться. Однак можуть виникнути конфлікти по суті причин та наслідків розірвання шлюбу. Подібні спори можуть супроводжуватись дебатами щодо того, з ким із батьків залишиться проживати дитина, який розмір допомоги встановити на утримання дітей, як поділити спільно нажите майно, нерідко бувають випадки спроб затягування строків розірвання шлюбу в суді.

В таких випадках рекомендуємо скористатись послугами нашої юридичної фірми. Досвідчені адвокати проведуть переговори з опонентом, здійснять повний супровід судового процесу, в межах якого, буде підготовлена чітка правова позиція, всі необхідні процесуальні документи, не допущено приховування активів та доходів іншої сторони, проведена експертна оцінка вартості спільного майна, щоб відбувся справедливий розподіл.

Юридична фірма «Траст Консалтинг» - це досвідчена команда спеціалістів, що надає всі види юридичних послуг в суді, в тому числі – якісні юридичні послуги по розлученню. Завдяки напрацьованим діловим зв’язкам, суттєвому досвіду та багатьом виграним справам, наша фірма може гарантувати своїм Клієнтам бажаний результат.

Записуйтесь на консультацію, якщо опинились в скрутній ситуації. Розірвання шлюбу та інші проблеми сімейного характеру можливо вирішити ефективно, якщо на Вашій стороні професійний юрист!

Ключові контакти