Позбавлення батьківських прав
Послуги Ціни
Юридична консультація, підготовка та подача документів в суд, супровід судового процесу, отримання рішення суду 10000 грн.

Позбавлення батьківських прав в суді

Позбавлення батьківських прав – це міра охорони прав дітей, спрямована на їх захист від жорстокого поводження зі сторони батьків (або одного із батьків), їх шкідливого впливу або ухилення від встановлених законом та мораллю обов’язків щодо виховання та утримання дітей.

Правом на звернення до суду з позовною заявою про позбавлення батьківських прав наділений один із батьків, опікун, піклувальник, установа охорони здоров’я, учбова або інша дитяча установа, а також прокурор. Спеціалісти нашої юридичної фірми готові надати юридичну консультацію по суті проблеми, підготувати необхідні процесуальні документи до суду, здійснити представництво Ваших інтересів в суді на судових засіданнях, отримати рішення суду.

Примітка

Батько або мати, який (-а) був позбавлений судовим рішенням батьківських прав, втрачає такі права з дати набрання рішенням суду про позбавлення батьківських прав законної сили, однак обов’язок по матеріальному утриманню дитини, до досягнення нею повноліття, залишається. Саме тому, на практиці, позовна заява про позбавлення батьківських прав часто містить вимогу про стягнення аліментів на подальше утримання малолітньої або неповнолітньої дитини.

Ключові контакти