Реєстрація підприємств

Юридична фірма «Траст Консалтинг» надає будь-які послуги, пов’язані з державною реєстрацією підприємства, фірми або компанії в Києві.

Сучасні умови вимагають від власників бізнеса, керівників компанії та підприємців – вести бізнес на прозорих умовах. Така модель базується на необхідності проведення офіційної реєстрації підприємства в державному реєстрі (ЄДРПОУ), податковій інспекції та фондах соціального страхування.

Реєстрація підприємства в Києві

Для початку необхідно обрати організаційно-правову форму діяльності підприємства. Це означає, що необхідно створити юридичну особу, з однією із перерахованих форм: товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ), товариство з додатковою відповідальністю (ТДО), публічне або приватне акціонерне товариство (ПАТ), приватне підприємство (ПП), громадська організація (ГО) або ін. Звернувшись до нашої юридичної фірми за консультацією, Ви зможете швидко визначитись з усіма нюансами та зробити правильний вибір. Далі, необхідно обрати назву підприємства та види діяльності. Крім того, до початку реєстрації фірми, необхідно розуміти, чи буде підприємство зареєстроване на єдиному податку, чи - платником ПДВ. Лише після узгодження всіх особливостей, юристи будуть готові безпосередньо розпочати процедуру державної реєстрації.

Юридичні послуги по державній реєстрації підприємств сьогодні пропонуються великим числом юридичних фірм. Успішний результат із них гарантуюсь одиниці. Складність процедури полягає в необхідності дотримання при реєстрації всіх визначених законодавством умов та строків. Час закінчується, замовник проявляє нетерпіння, позитивний результат відсутній.

Реєстрація підприємства нашими юристами проводиться з суворим дотриманням вимог профільних нормативно-правових актів, що гарантує успішний результат. Конкретні строки встановлюються у договорі, який ми укладаємо з нашими Клієнтами. Ми орієнтовані на високу якість наших послуг, тому змогли закріпити з багатьма Клієнтами тривалі та взаємовигідні відносини. Багато компаній ми і сьогодні супроводжуємо ще з моменту їх реєстрації.

Реєстрація фірми – дуже відповідальний та важливий крок в житті кожного бізнесмена.

Він повинен стати стартом, точкою відліку майбутніх перемог та успіхів, а не перетворитись в невдачу, ще на самому початку. Наші юристи завжди стоять на захисті бізнесу клієнтів та знають, як захистити від бюрократії та особистої думки чиновників. Ми легко справляємось з рутинними процедурами, які у звичайної людини можуть відняти багато часу. Поки ми реєструємо підприємство, наші клієнти займаються своїми справами, сім’єю та відпочинком.

Для реєстрації фірми та компанії будь-якої організаційно-правової форми, необхідно підготувати, чітко визначений законом, пакет документів. Перелік Ви можете уточнити у нас, зв’язавшись по електронній пошті або зателефонувавши по телефонам вказаним на сайті. Головне – це вирішити для себе, яку правову форму Ви обираєте, визначитись з найменуванням компанії, видами діяльності та формою оподаткування. Це важливий момент – він вплине на взаємовідносини між засновниками та власниками бізнесу, визначить схему, по якій держава буде контролювати діяльність підприємства.

Ми проводимо реєстрацію таких підприємств:

Юристи нашої юридичної фірми знають переваги кожної організаційно-правової форми, властиві їй переваги та недоліки, готові надати детальну консультацію по цим питанням. Переклавши на нас всі юридичні процедури, Ви отримаєте результат високої якості та здобудете у нашій особі надійного партнера, який готовий завжди вести конструктивний діалог.

Ключові контакти