Реєстрація підприємств в Києві

ПРОПОЗИЦІЯ МІСЯЦЯ

Замовивши послугу «Реєстрація підприємства» - перший місяць бухгалтерського обслуговування в ПОДАРУНОК!

Звертаємо Вашу увагу, що пропозиція розповсюджується на пакет бухгалтерського обслуговування «Стандарт», базова вартість якого складає 3200 грн./міс. та включає до 20 фінансових операцій та до 10 найманих співробітників. Бухгалтерське обслуговування передбачає проведення фінансових операцій та подачу фінансової звітності.

*пропозиція діє до 30.03.2018 року.

Юридична фірма «Траст Консалтинг» надає будь-які послуги, пов’язані з державною реєстрацією підприємства, фірми або компанії в Києві.

Сучасні умови вимагають від власників бізнеса, керівників компанії та підприємців – вести бізнес на прозорих умовах. Така модель базується на необхідності проведення офіційної реєстрації підприємства в державному реєстрі (ЄДРПОУ) та в податковій інспекції. Такі наміри та дії, очевидно, свідчать про серйозні наміри компанії вести тривале співробітництво в рамках правової юрисдикції.

Перший крок на шляху становлення бізнесу – вибір організаційно-правової форми діяльності підприємства. Після цього, необхідно провести реєстрацію компанії. Це, в свою чергу, означає, що необхідно створити юридичну особу, з однієї із перелічених форм: товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ), публічне або приватне акціонерне товариство (ПАТ), приватне підприємство (ПП), громадська організація (ГО) або ін.

Юридичні послуги по державній реєстрації компанії, а також реорганізації та ліквідації сьогодні пропонуються великим числом юридичних фірм. Успішний результат із них гарантуюсь одиниці. Складність процедури полягає в необхідності дотримання при реєстрації всіх визначених умов та строків. Час закінчується, замовник проявляє нетерпіння, позитивний результат відсутній.

Реєстрація підприємства нашими юристами проводиться з суворим дотриманням вимог профільних нормативно-правових актів, що гарантує успішний результат. Конкретні строки встановлюються у договорі, який ми укладаємо з нашими Клієнтами. Ми орієнтовані на високу якість наших послуг, тому змогли закріпити з багатьма Клієнтами тривалі та взаємовигідні відносини. Багато компаній ми і сьогодні супроводжуємо ще з моменту їх реєстрації.

Реєстрація фірми – дуже відповідальний та важливий крок в житті кожного бізнесмена.

Такий крок повинен стати стартом, точкою відліку майбутніх перемог та успіхів, а не перетворитись в невдачу, ще на самому початку.

Наші юристи завжди стоять на захисті бізнесу клієнтів та знають, як захистити від бюрократії та особистої думки чиновників. Ми легко справляємось з рутинними процедурами, які у звичайної людини можуть відняти багато часу. Поки ми реєструємо підприємство, наші клієнти займаються своїми справами, сім’єю та відпочинком.

Для реєстрації фірми будь-якої організаційно-правової форми, необхідно підготувати, чітко визначений законом, пакет документів. Перелік Ви можете уточнити у нас, зв’язавшись по електронній пошті або зателефонувавши по телефонам вказаним на сайті. Головне – це вирішити для себе, яку правову форму ви обираєте, визначитись з найменуванням компанії та формою оподаткування. Це важливий момент – він вплине на взаємовідносини між засновниками та власниками бізнесу, визначить схему, по якій держава буде контролювати діяльність підприємства. Ми також надаємо правову допомогу по реєстрації неприбуткових організацій.

Ми проводимо реєстрацію таких підприємств:

  • товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ)
  • приватне підприємство (ПП)
  • акціонерне товариство (ПАТ, АТ)
  • громадська організація (ГО)
  • благодійний фонд (БФ)

Юристи нашої юридичної фірми знають переваги кожної організаційно-правової форми, властиві їй переваги та недоліки, готові надати детальну консультацію по цим питанням. Переклавши на нас всі юридичні процедури, Ви отримаєте результат високої якості та здобудете у нашій особі надійного партнера, який готовий завжди вести конструктивний діалог.

Ви можете замовити реєстрацію підприємства вже зараз, звернувшись до нас по телефону

+38 (044) 495 54 29 

Ключові контакти