Зміна юридичної адреси ТОВ
Послуги Сроки Ціни
юридична консультація, підготовка документів, державна реєстрація зміни юридичної адреси в ЄДР, отримання виписки, опису 3 дні 1500 грн.
зміна свідоцтва платника єдиного податку або ПДВ 3 дні 500 грн.
нотаріальні послуги (1 учасник) 650 грн.
державний збір 540 грн.

Зміна юридичної адреси ТОВ. Зміна адреси підприємства в Києві

ПРОПОЗИЦІЯ МІСЯЦЯ

ЗМІНА ЮРИДИЧНОЇ АДРЕСИ за ціною 1500 грн.

Звертаємо Вашу увагу, що звичайна вартість зміни юридичної адреси складає 2500 грн.

*пропозиція діє до 31.12.2018 року.

В процесі ведення господарської діяльності юридичною особою або фізичною особою-підприємцем, може виникнути необхідність змінити юридичну адресу. Причин може бути багато, починаючи з реальної необхідності змінити місцезнаходження підприємства, закінчуючи вимушеною зміною району з більш «лояльними» місцевими підрозділами податкових органів та інших державних установ.

Незалежно від причин прийняття такого рішення, зміна юридичної адреси – потребує проведення ряду дій, спрямованих на внесення змін до статуту юридичної особи, державну реєстрацію, повідомлення податкових органів, отримання нових витягів з реєстру платників єдиного податку або ПДВ.

Діюче законодавство не наводить визначення поняттю «зміна юридичної адреси» - це скоріше розмовний або застарілий варіант, замість цього, закон містить поняття «зміна місцезнаходження» юридичної особи, дані про яке містяться в єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців. Таким чином,  зміна юридичної адреси – це по суті зміна місцезнаходження юридичної особи.

Зміна юридичної адреси ТОВ у Києві достатньо проста процедура, за винятком випадків, коли зміна адреси пов’язана із зміною району, що потребує більше часу та витрат. На нашому сайті вказана базова ціна за зміну юридичної адреси ТОВ в межах одного району. Якщо Вас цікавить зміна юридичної адреси що потребує зміни району, будь-ласка уточнюйте ціну у нашого адміністратора по телефонам, що вказані на нашому сайті.

Зміна юридичної адреси - наші послуги

  • юридична консультація;
  • підготовка документів;
  • проведення державної реєстрації змін;
  • отримання нового витягу з реєстру платника єдиного податку або платників ПДВ.

Зміна місцезнаходження юридичної особи в Києві

Перш за все, необхідно провести загальні збори засновників, на яких має бути прийнято рішення про зміну місцезнаходження компанії та затверджено нову редакцію статуту зі змінами. Далі, необхідно подати документи державному реєстратору та провести необхідні реєстраційні дії. Після отримання витягу з державного реєстру зі зміненими даними, потрібно повідомити податкові органи та отримати новий витяг з реєстру платників єдиного податку або платників ПДВ.

Зміна місця реєстрації юридичної особи - документи

  • статут підприємства;
  • нова повна юридична адреса;
  • довіреність від підприємства.

Зміна місцезнаходження юридичної особи в Києві – це одна з основних послуг юридичної фірми «Траст Консалтинг». Наші юристи по корпоративному праву готові в найкоротші строки підготувати повний пакет документів, необхідних для зміни місця реєстрації, та провести державну реєстрацію таких змін, з повідомленням профільних державних органів.

Разом із зміною адреси підприємства наші Клієнти часто замовляють:

Ключові контакти