Зміна юридичної адреси ТОВ
Послуги Ціни
юридична консультація, підготовка документів, державна реєстрація зміни юридичної адреси в ЄДР, повідомлення податкової 1250 грн.
нотаріальні послуги (1 учасник) 600 грн.
державний збір 550 грн.

Зміна юридичної адреси ТОВ. Зміна адреси підприємства в Києві

ПРОПОЗИЦІЯ МІСЯЦЯ

ЗМІНА ЮРИДИЧНОЇ АДРЕСИ за ціною 1250 грн.

Звертаємо Вашу увагу, що звичайна вартість зміни юридичної адреси складає 2250 грн.

*пропозиція діє до 30.04.2018 року.

В процесі ведення господарської діяльності юридичною особою або фізичною особою-підприємцем, може виникнути необхідність змінити юридичну адресу. Причин може бути багато, починаючи з реальної необхідності змінити фактичне місцезнаходження офісу юридичної особи, закінчуючи вимушеною зміною району з більш «лояльними» місцевими підрозділами податкових органів та інших державних установ.

Незалежно від причин прийняття такого рішення, зміна юридичної адреси – потребує проведення ряду дій, спрямованих на внесення змін до статуту юридичної особи, державну реєстрацію, повідомлення податкових органів, отримання нових витягів з реєстру платників єдиного податку або ПДВ.

Діюче законодавство не наводить визначення поняттю «зміна юридичної адреси» - це скоріше розмовний або застарілий варіант, замість цього, закон містить поняття «зміна місцезнаходження» юридичної особи, дані про яке містяться в єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців. Таким чином,  зміна юридичної адреси – це по суті зміна місцезнаходження юридичної особи.

Зміна юридичної адреси ТОВ у Києві достатньо проста процедура, за винятком випадків, коли зміна адреси пов’язана із зміною району, що потребує більше часу та витрат. На нашому сайті вказана базова ціна за зміну юридичної адреси ТОВ в межах одного району. Якщо Вас цікавить зміна юридичної адреси що потребує зміни району, будь-ласка уточнюйте ціну у нашого адміністратора по телефонам, що вказані на нашому сайті.

Наші послуги по зміні юридичної адреси ТОВ включають

 • юридичну консультацію;
 • підготовку повного пакета документів;
 • проведення державної реєстрації зміни юридичної адреси;
 • повідомлення податкових органів;
 • отримання нових витягів з реєстру платника єдиного податку або ПДВ.

Процедура зміни адреси ТОВ в Києві

Перш за все, необхідно провести загальні збори засновників, на яких має бути прийнято рішення про зміну юридичної адреси компанії та затверджено нову редакцію статуту зі змінами. Далі, необхідно подати документи державному реєстратору та провести необхідні реєстраційні дії. Після отримання витягу з державного реєстру зі зміненими даними, потрібно повідомити податкові органи та отримати нові витяги з реєстру платників єдиного податку або ПДВ.

Строк зміни адреси юридичної особи від 1 до 7 робочих днів

Для зміни юридичної адреси ТОВ потрібні такі документи:

 • статут підприємства;
 • нова повна юридична адреса;
 • довіреність на нашого юриста.

Результат зміни юридичної адреси:

 • протокол загальних зборів;
 • статут юридичної особи в новій редакції;
 • новий витяг з реєстру платників єдиного податку або ПДВ.

Зміна юридичної адреси ТОВ в Києві – це одна з основних послуг юридичної фірми «Траст Консалтинг». Наші юристи по корпоративному праву готові в найкоротші строки підготувати повний пакет документів, необхідних для зміни юридичної адреси, та провести державну реєстрацію таких змін, з повідомленням профільних державних органів.

Разом із зміною адреси юридичної особи наші Клієнти часто замовляють:

Ви можете замовити зміну юридичної адреси вже зараз, звернувшись до нас за телефоном

+38 (044) 495 54 29

Ключові контакти