Зміна директора ТОВ
Послуги Ціни
юридична консультація, підготовка документів по зміні директора, державна реєстрація зміни директора, повідомлення податкової 1250 грн.
нотаріальні послуги (1 учасник) 600 грн.
державний збір 550 грн.

Зміна директора ТОВ. Зміна керівника підприємства в Києві

ПРОПОЗИЦІЯ МІСЯЦЯ

ЗМІНА ДИРЕКТОРА за ціною 1250 грн.

Звертаємо Вашу увагу, що звичайна вартість зміни директора складає 2250 грн.

*пропозиція діє до 30.04.2018 року.

Зміна директора необхідна у випадку, якщо керівником прийнято самостійне рішення покинути посаду, яку він займає, або у зв’язку з прийняттям такого рішення засновниками. В першому випадку, підставою для зміни директора стане заява про звільнення, складена та підписана керівником – на ім’я засновників юридичної особи, в другому – колегіальне рішення засновників, оформлене відповідним протоколом. Зміна директора ТОВ проводиться шляхом внесення змін до державного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців.

Слід пам’ятати, що директор, який звільняється, є найманим працівником, а це означає, шо у відповідності до положень Кодексу законів про працю України, в день звільнення, йому необхідно видати належним чином оформлену трудову книгу, а також провести повний розрахунок. Зміна директора ТОВ повинна пройти процедуру державної реєстрації, а також необхідно повідомити податкові органи про цей факт. Крім того, якщо в компанії відкриті поточні рахунки у банку та, по даним фінансового закладу, звільнений директор має право підпису документів, слід повідомити банк про внесені зміни.

Наші послуги по зміні директора ТОВ

  • юридична консультація;
  • підготовка документів;
  • проведення державної реєстрації зміни директора;
  • повідомлення податкової про зміни.

Строк зміни керівника підприємства

  • 2 робочі дні.

Порядок зміни директора

Для початку, необхідно провести загальні збори засновників, на яких прийняти протокольне рішення про звільнення з посади старого директора та призначення нового. Далі, слід звернутись до державного реєстратора з встановленим пакетом документів. Реєстратору подається заповнена реєстраційна картка зі змінами у розділі «відомості про керівника», оригінал та завірена копія протокольного рішення засновників про зміну директора, а також доказ сплати адміністративного збору. Після отримання витягу з державного реєстру, необхідно повідомити податкові органи. Якщо директор поєднує функції головного бухгалтера, то окрім стандартного повідомлення, слід подати в органи  ДФС повідомлення по формі 1-ОПП.

Які документи потрібні для зміни директора

  • копія статуту товариства;
  • копія паспортів та ідентифікаційних кодів засновників;
  • копія паспорту та ідентифікаційного коду нового директора;
  • довіреність на представника.

Зміна директора ТОВ у Києві – одна з ключових послуг юридичної фірми «Траст Консалтинг». Наші спеціалісти по корпоративному праву готові надати професійну допомогу по зміні директора ТОВ в найкоротші строки та орієнтуючись виключно на результат.

Разом із зміною директора наші Клієнт замовляють:

Ви можете замовити зміну директора вже зараз, звернувшись до нас за телефоном 

+38 (044) 495 54 29

Ключові контакти