Вартість зміни директора ТОВ
Послуги Ціна
консультація, підготовка документів, реєстрація змін в ЄДР, повідомлення податкових органів про зміну 1800 грн.
нотаріальні послуги (засвідчення підпису засновника на протоколі загальних зборів - 1 засновник) 500 грн.
адміністративний збір 550 грн.

Зміна директора ТОВ. Зміна керівника підприємства в Києві

СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ

ЗМІНА ДИРЕКТОРА ТОВ в Києві за ціною 1800 грн.

Звертаємо Вашу увагу, що звичайна вартість зміни директора складає 3000 грн.

*пропозиція діє до 30.08.2019 року.

Зміна директора ТОВ необхідна у випадку, якщо керівником прийнято самостійне рішення покинути посаду, яку він займає, або у зв’язку з прийняттям такого рішення засновниками. В першому випадку, підставою для зміни директора стане заява про звільнення, складена та підписана керівником – на ім’я засновників юридичної особи, в другому – колегіальне рішення засновників, оформлене відповідним протоколом. Зміна директора ТОВ проводиться шляхом внесення змін до державного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців.

Слід пам’ятати, що директор, який звільняється, є найманим працівником, а це означає, шо у відповідності до положень Кодексу законів про працю України, в день звільнення, йому необхідно видати належним чином оформлену трудову книгу, а також провести повний розрахунок. Зміна директора ТОВ повинна пройти процедуру державної реєстрації, а також необхідно повідомити податкові органи про цей факт. Крім того, якщо в компанії відкриті поточні рахунки у банку та, по даним фінансового закладу, звільнений директор має право підпису документів, слід повідомити банк про внесені зміни.

Зміна директора в ТОВ - наші послуги

  • юридична консультація;
  • підготовка документів;
  • проведення державної реєстрації зміни директора;
  • повідомлення податкової про зміни.

Зміна директора ТОВ в Києві

Для початку, необхідно провести загальні збори засновників, на яких прийняти протокольне рішення про звільнення з посади старого директора та призначення нового. Далі, слід звернутись до державного реєстратора з встановленим пакетом документів. Реєстратору подається заповнена реєстраційна картка зі змінами у розділі відомості про керівника підприємства, оригінал та завірена копія протокольного рішення засновників про зміну директора, а також доказ сплати адміністративного збору. Після отримання витягу з державного реєстру, необхідно повідомити податкові органи. Якщо директор поєднує функції головного бухгалтера, то окрім стандартного повідомлення, слід подати в органи  ДФС повідомлення по формі 1-ОПП.

Зміна директора - документи

  • копія статуту товариства;
  • копія паспортів та ідентифікаційних кодів засновників;
  • копія паспорту та ідентифікаційного коду нового директора;
  • довіреність на представника.

Зміна директора в ТОВ у Києві – одна з ключових послуг юридичної фірми «Траст Консалтинг». Наші спеціалісти по корпоративному праву готові надати професійну допомогу по зміні директора ТОВ в найкоротші строки та орієнтуючись виключно на результат.

Разом із зміною директора наші Клієнт замовляють:

Ключові контакти