Зміна видів діяльності (КВЕД)
Послуги Ціна
юридична консультація, підготовка документів, державна реєстрація зміни видів діяльності, повідомлення податкової про зміни 1000 грн.
послуги нотаріуса (1 учасник) 600 грн.
державний збір 550 грн.

Зміна видів діяльності (КВЕД) ФОП, ТОВ в Києві

ПРОПОЗИЦІЯ МІСЯЦЯ

ЗМІНА ВИДІВ ДІЯЛЬНОСТІ за ціною 1000 грн.

Звертаємо Вашу увагу, що звичайна вартість зміни КВЕД складає 1500 грн.

*пропозиція діє до 30.04.2018 року.

Реєструючи вперше юридичну особу або фізичну особу-підприємця, необхідно обрати та вказати реєстратору до шести основних видів економічної діяльності новоствореного суб’єкта. Обрані види діяльності, державний реєстратор вносить в Єдиний державний реєстр юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Змінити види діяльності підприємства можливо, або шляхом внесення змін в статут товариства (нова редакція) та подальшої реєстрації таких змін, або шляхом внесення змін в реєстраційні документи та державний реєстр.

Головною причиною, яка спонукає до офіційної зміни видів діяльності ТОВ або ФОП - це застосування штрафних санкцій, у випадку відсутності в держаному реєстрі виду діяльності, яким фактично займається підприємство. Крім того, внесення змін в КВЕД дозволить запобігти примусовому переведенню на загальну систему оподаткування, а також застосуванню податкової ставки в розмірі 15% від отриманого прибутку.

Якщо засновниками прийнято рішення змінити вид діяльності компанії, або додати нові види діяльності, такі зміни мають обов’язково пройти процедуру державної реєстрації.

Строк зміни видів діяльності (КВЕД) складає лише 1 робочий день

Зміна видів діяльності ТОВ в Києві - одна з основних практик корпоративного права юридичної фірми «Траст Консалтинг». Наші спеціалісти мають багаторічний досвід зміни видів діяльності (КВЕД) юридичних осіб (ПП,ТОВ) – та фізичних осіб-підприємців (ФОП, СПД) в місті Київ. Ви гарантовано отримаєте кваліфіковану консультацію та допомогу. Всі послуги надають виключно практикуючі юристи. Ми допоможемо Вам підібрати правильні види економічної діяльності, підготуємо за Вас всі необхідні реєстраційні форми та документи, проведемо всі реєстраційні дії.

Разом зі змінами видів діяльності наші Клієнти часто замовляють:

Ви можете замовити зміну видів діяльності КВЕД вже зараз, звернувшись до нас за телефоном 

+38 (044) 495 54 29

Ключові контакти