Зміна видів діяльності (КВЕД)
Послуги Ціна
юридична консультація, підготовка документів, державна реєстрація зміни видів діяльності, повідомлення податкової про зміни 1000 грн.
послуги нотаріуса (1 учасник) 600 грн.
державний збір 550 грн.

Зміна видів діяльності (КВЕД) ТОВ в Києві

ПРОПОЗИЦІЯ МІСЯЦЯ

ЗМІНА ВИДІВ ДІЯЛЬНОСТІ за ціною 1000 грн.

Звертаємо Вашу увагу, що звичайна вартість зміни КВЕД складає 1500 грн.

*пропозиція діє до 30.08.2019 року.

Реєструючи вперше юридичну особу або фізичну особу-підприємця, необхідно обрати та вказати реєстратору до шести основних видів економічної діяльності новоствореного суб’єкта. Обрані види діяльності, державний реєстратор вносить в Єдиний державний реєстр юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Змінити види діяльності підприємства можливо, або шляхом внесення змін в статут товариства (нова редакція) та подальшої реєстрації таких змін, або шляхом внесення змін в реєстраційні документи та державний реєстр.

Зміна видів діяльності ТОВ - передумови

Головною причиною, яка спонукає до зміни видів діяльності ТОВ - це застосування штрафних санкцій, у випадку відсутності в держаному реєстрі виду діяльності, яким фактично займається товариство. Крім того, внесення змін в КВЕД дозволить запобігти:

  • примусовому переведенню на загальну систему оподаткування,
  • застосуванню податкової ставки в розмірі 15% від отриманого прибутку.

Зміна КВЕД, покрокова інструкція

Якщо засновниками прийнято рішення змінити основний вид діяльності компанії, або додати нові види діяльності, такі зміни мають обов’язково пройти процедуру державної реєстрації.

1. Підстава для внесення відповідних змін є рішення загальних зборів учасників ТОВ або рішення єдиного учасника ТОВ (в разі, якщо в складі тільки один учасник), які оформляються протоколом загальних зборів, або рішенням, відповідно. Підписи в протоколі / рішені учасників підлягають нотаріальному посвідченню та оформляються в двох примірниках. Протокол / рішення повинно включати в себе питання про внесення змін до видів діяльності підприємства, з позначенням нових КВЕД і визначення основного виду діяльності, а також положення щодо уповноваженій особі на проведення державної реєстрації таких змін.

2. Якщо новий вид діяльності не передбачений у статуті ТОВ, необхідно внести такий КВЕД, шляхом затвердження нової редакції статуту ТОВ. Для цього в протокол загальних зборів / рішення єдиного учасника необхідно внести пункти про затвердження статуту в новій редакції. Підписи учасників ТОВ у статуті підлягають нотаріальному посвідченню. Статут в новій редакції необхідно оформляти в двох примірниках (один залишається на підприємстві, другий в реєстраційній справі).

3. Пакет документів для зміни КВЕД ТОВ державному реєстратору повинен містити:

  • протокол загальних зборів учасників ТОВ / рішення єдиного учасника ТОВ (2 екз.);
  • статут ТОВ у новій редакції, в разі описаному вище (2 екз.);
  • реєстраційна форма № 3 (Заява про державну реєстрацію змін до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань), зразок якого Ви можете знайти в Наказі Мін'юсту від   29 .09.2018 року № 2824/5);
  • квитанція про сплату адміністративного збору в розмірі 580,00 грн. (сума адміністративного збору розрахована станом на дату публікації цієї статті);
  • довіреність від ТОВ на представника (у разі, якщо подача документів здійснюється представником);
  • паспорт представника/ директора ТОВ.

На підтвердження про прийняття пакету документів на зміну КВЕД ТОВ державний реєстратор зобов'язується видати відповідний Опис.

4. За результатом розгляду описаних вище документів, державний реєстратор вносить відповідні зміни КВЕД ТОВ до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.

5. Після внесення змін в Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, необхідно звернутися в Державну службу статистики для отримання довідки ЄДРПОУ з новими видами діяльності. Для отримання даного документа необхідно подати відповідну заяву про видачу і оплатити 26,00 грн. за її видачу. 

6. У разі, якщо ТОВ є платником єдиного податку III групи, за результатами внесення змін до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, необхідно подати до податкової заяву про внесення змін до Реєстру платників єдиного податку для внесення нових КВЕД в дані про платника податків. Не подача цієї заяви може спричинити за собою нарахування податку на прибуток підприємств за таким видом діяльності на загальних підставах.

Хочемо звернути Вашу увагу, що від правильності складання і заповнення документів, описаних в даній статті, залежить результат розгляду і внесення відповідних змін до реєстру. Щоб уникнути додаткових витрат часу і грошей, а також податкових ризиків пов'язаних з веденням діяльності ТОВ, пропонуємо звернутися до кваліфікованих юристів Юридичної фірми «Траст Консалтинг».

Наші юристи допоможуть підібрати правильні види економічної діяльності, підготуємо за Вас всі необхідні реєстраційні форми та документи, проведемо всі реєстраційні дії.

Разом зі зміною видів діяльності ТОВ, наші Клієнти часто замовляють:

Ключові контакти