Зміна видів діяльності підприємства, ТОВ, ФОП в Києві

Реєструючи вперше юридичну особу або фізичну особу-підприємця, необхідно обрати та вказати реєстратору до шести основних видів економічної діяльності новоствореного суб’єкта. Обрані види діяльності, державний реєстратор вносить в Єдиний державний реєстр юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Змінити види діяльності підприємства можливо, або шляхом внесення змін в статут товариства (нова редакція) та подальшої реєстрації таких змін, або шляхом внесення змін в реєстраційні документи та державний реєстр.

Головною причиною, яка спонукає до офіційної зміни видів діяльності ТОВ або ФОП - це застосування штрафних санкцій, у випадку відсутності в держаному реєстрі виду діяльності, яким фактично займається підприємство. Крім того, внесення змін в КВЕД дозволить запобігти примусовому переведенню на загальну систему оподаткування, а також застосуванню податкової ставки в розмірі 15% від отриманого прибутку.

Якщо засновниками прийнято рішення змінити вид діяльності компанії, або додати нові види діяльності, такі зміни мають обов’язково пройти процедуру державної реєстрації.

Строк зміни видів діяльності складає лише 1 робочий день

Для зміни КВЕД необхідна тільки Довіреність на нашого юриста.

Зміна видів діяльності ТОВ в Києві - одна з основних практик корпоративного права юридичної фірми «Траст Консалтинг». Наші спеціалісти мають багаторічний досвід зміни видів діяльності (КВЕД) юридичних осіб (ПП,ТОВ) – та фізичних осіб-підприємців (ФОП, СПД) в місті Київ. Ви гарантовано отримаєте кваліфіковану консультацію та допомогу. Всі послуги надають виключно практикуючі юристи. Ми допоможемо Вам підібрати правильні види економічної діяльності, підготуємо за Вас всі необхідні реєстраційні форми та документи, проведемо всі реєстраційні дії.

Разом зі змінами видів діяльності наші Клієнти часто замовляють:

Ви можете замовити зміну видів діяльності КВЕД вже зараз, звернувшись до нас за телефоном 

+38 (044) 495 54 29

Зміна видів діяльності (КВЕД)
Послуги Ціна
юридична консультація, підготовка повного пакета документів, державна реєстрація зміни видів діяльності 600 грн.

Ключові контакти