Вартість зміни засновника ТОВ
Послуги Ціна
консультація, підготовка документів, реєстрація змін 1800 грн.
нотаріальні послуги (посвідчення підписів засновників на протоколі загальних зборів та статуті, акті прийому-передачі частки, довіреності, нотаріальні копії документів) 2000 грн.
адміністративний збір 550 грн.

Зміна засновника ТОВ. Зміна складу засновників

СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ

ЗМІНА ЗАСНОВНИКА ТОВ за ціною 1800 грн.

Звертаємо Вашу увагу, що звичайна вартість зміни засновника ТОВ складає 3000 грн.

*пропозиція діє до 30.08.2019 року.

Юридична фірма «Траст Консалтинг» надає юридичні послуги по зміні засновника ТОВ. Зміна засновників ТОВ може знадобитись при продажі частки в статутному капіталі, вступу до складу засновників товариства нового учасника, або виходу із складу засновників ТОВ одного із діючих учасників.

Зміна засновників ТОВ або єдиного засновника неминуче тягне за собою необхідність внесення змін, як в установчі документи компанії, так і до державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань. Зміна засновника ТОВ можлива за рішенням загальних зборів, як вищого органу управління товариства. Результат зборів відображається у відповідному протоколі.

Зміна засновника ТОВ - наші послуги

  • юридичну консультацію;
  • підготовку повного пакета документів;
  • проведення державної реєстрації зміни засновника;
  • отримання виписки від реєстратора.

Зміна єдиного засновника ТОВ - документи

  • статут товариства;
  • копія паспорта та ідентифікаційного коду нового засновника;
  • довіреність на нашого юриста.

Вихід засновника з ТОВ

Вихід засновника з ТОВ відбувається шляхом подачі встановленого пакета документів державному реєстратору, який проводить відповідні зміни в державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань. Реєстратору подається: реєстраційна картка форми №3, протокол загальних зборів, статут в старій редакції та статут в новій редакції, докази сплати адміністративного збору, довіреність (у випадку проведення реєстрації змін представником). Окрім того, в залежності від підстав звиходу засновника з ТОВ, добровільний або примусовий вихід, реєстратору слід подати рішення про вихід із складу засновників ТОВ, або рішення про примусове виключення із складу засновників – відповідно. В результаті виходу засновника з ТОВ, реєстратором буде виданий витяг з державного реєстру.

Зміна засновників ТОВ у Києві – одна з основних послуг юридичної фірми «Траст Консалтинг». Наші спеціалісти мають багаторічний досвід зміни складу засновників в підприємствах різних організаційно-правових форм та готові надати Вам професійну підтримку на кожному етапі.

Разом із зміною засновників наші Клієнти часто замовляють:

Ключові контакти