Зміна складу засновників
Послуги Ціни
юридична консультація, підготовка пакета документів по зміні засновника, державна реєстрація зміни засновника ТОВ 1250 грн.
нотаріальні послуги (1 учасник) 600 грн.
державний збір 550 грн.

Зміна засновника в ТОВ. Зміна складу засновників

ПРОПОЗИЦІЯ МІСЯЦЯ

ЗМІНА ЗАСНОВНИКА за ціною 1250 грн.

Звертаємо Вашу увагу, що звичайна вартість послуги складає 2250 грн.

*пропозиція діє до 30.04.2018 року.

Юридична фірма «Траст Консалтинг» надає повний комплекс юридичних послуг по зміні складу засновників господарюючих суб’єктів. Зміна засновника ТОВ може знадобитись при продажу частки в статутному капіталі, вступу до складу засновників нового учасника, або виходу із складу засновників одного із учасників.

Зміна засновників або єдиного засновника неминуче тягне за собою необхідність внесення змін, як в установчі документи компанії, так і до державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців. Зміна засновника можлива по рішенню загальних зборів, як вищого органу управління компанії. Збори вважаються легітимним, якщо на них присутні учасники, які в сумі володіють 60 та більше відсотків статутного капіталу підприємства. Результат зборів відображається в протоколі.

Зміна складу засновників займає 3 робочі дні

Наші послуги по зміні засновника включають

  • юридичну консультацію;
  • підготовку повного пакета документів;
  • проведення державної реєстрації зміни засновника;
  • отримання виписки від реєстратора.

Для зміни засновника потрібні наступні документи

  • статут товариства;
  • копія паспорта та ідентифікаційного коду нового засновника;
  • довіреність на нашого юриста.

Державна реєстрація зміни засновника ТОВ

Зміна засновника відбувається шляхом подачі встановленого пакета документів державному реєстратору, який проводить відповідні зміни в державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців. Реєстратору подається: реєстраційна картка форми №3, протокол загальних зборів, статут в старій редакції та статут в новій редакції, докази сплати адміністративного збору, довіреність (у випадку проведення реєстрації змін представником). Окрім того, в залежності від підстав зміни складу засновників, добровільна або примусова зміна, реєстратору слід подати рішення про вихід із складу засновників, або рішення про примусове виключення із складу засновників – відповідно. В результаті зміни засновника, реєстратором буде виданий витяг з реєстру, в якому будуть зазначені данні вже нового засновника.

Результат зміни засновників в ТОВ

  • протокол загальних зборів;
  • статут підприємства в новій редакції;
  • договір про передачу частки в статутному капіталі.

Зміна засновника ТОВ у Києві – одна з основних послуг юридичної фірми «Траст Консалтинг». Наші спеціалісти мають багаторічний досвід зміни складу засновників в підприємствах різних організаційно-правових форм та готові надати Вам професійну підтримку на кожному етапі.

Разом із зміною засновників наші Клієнти часто замовляють:

Ви можете замовити зміну засновників вже зараз, звернувшись до нас за телефоном

+38 (044) 495 54 29

Ключові контакти