Зміна засновника в ТОВ професійними юристами в Києві за 72 години

Юридична фірма «Траст Консалтинг» надає повний комплекс юридичних послуг по зміні складу засновників господарюючих суб’єктів. Зміна засновника ТОВ може знадобитись при продажу частки в статутному капіталі, вступу до складу засновників нового учасника, або виходу із складу засновників одного із учасників.

Зміна засновників або єдиного засновника неминуче тягне за собою необхідність внесення змін, як в установчі документи компанії, так і до державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців. Зміна засновника можлива по рішенню загальних зборів, як вищого органу управління компанії. Збори вважаються легітимним, якщо на них присутні учасники, які в сумі володіють 60 та більше відсотків статутного капіталу підприємства. Результат зборів відображається в протоколі.

Зміна складу засновників займає 3 робочі дні

Наші послуги по зміні засновника включають:

  • юридичну консультацію;
  • підготовку повного пакета документів;
  • проведення державної реєстрації зміни засновника;
  • отримання виписки від реєстратора.

Для зміни засновника потрібні наступні документи:

  • статут товариства;
  • копія паспорта та ідентифікаційного коду нового засновника;
  • довіреність на нашого юриста.

Державна реєстрація зміни засновника ТОВ

Зміна засновника відбувається шляхом подачі встановленого пакета документів державному реєстратору, який проводить відповідні зміни в державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців. Реєстратору подається: реєстраційна картка форми №3, протокол загальних зборів, статут в старій редакції та статут в новій редакції, докази сплати адміністративного збору, довіреність (у випадку проведення реєстрації змін представником). Окрім того, в залежності від підстав зміни складу засновників, добровільна або примусова зміна, реєстратору слід подати рішення про вихід із складу засновників, або рішення про примусове виключення із складу засновників – відповідно. В результаті зміни засновника, реєстратором буде виданий витяг з реєстру, в якому будуть зазначені данні вже нового засновника.

Результат зміни засновників в ТОВ

  • протокол загальних зборів;
  • статут підприємства в новій редакції;
  • договір про передачу частки в статутному капіталі.

Зміна засновника ТОВ у Києві – одна з основних послуг юридичної фірми «Траст Консалтинг». Наші спеціалісти мають багаторічний досвід зміни складу засновників в підприємствах різних організаційно-правових форм та готові надати Вам професійну підтримку на кожному етапі.

Разом із зміною засновників наші Клієнти часто замовляють:

Ви можете замовити зміну засновників вже зараз, звернувшись до нас за телефоном

+38 (044) 495 54 29

*Послуги нотаріуса та адміністративний збір сплачуються окремо 

Зміна складу засновників
Послуги Ціни
юридична консультація, підготовка пакета документів по зміні засновника, державна реєстрація зміни засновників 950 грн.

Ключові контакти