Зміна складу засновників
Послуги Строки Ціни
юридична консультація, підготовка документів по зміні засновника, державна реєстрація, отримання виписки, опису 3 дні 1500 грн.
нотаріальні послуги (1 учасник) 650 грн.
державний збір 540 грн.

Зміна засновників ТОВ. Зміна складу засновників

ПРОПОЗИЦІЯ МІСЯЦЯ

ЗМІНА ЗАСНОВНИКА за ціною 1500 грн.

Звертаємо Вашу увагу, що звичайна вартість послуги складає 2500 грн.

*пропозиція діє до 31.12.2018 року.

Юридична фірма «Траст Консалтинг» надає повний комплекс юридичних послуг по зміні складу засновників підприємств. Зміна засновника товариства з обмеженою відповідальністю може знадобитись при продажі частки в статутному капіталі, вступу до складу засновників товариства нового учасника, або виходу із складу засновників одного із діючих учасників.

Зміна засновників або єдиного засновника неминуче тягне за собою необхідність внесення змін, як в установчі документи компанії, так і до державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців. Зміна засновника можлива за рішенням загальних зборів, як вищого органу управління компанії. Результат зборів відображається у відповідному протоколі.

Зміна засновників ТОВ - наші послуги

  • юридичну консультацію;
  • підготовку повного пакета документів;
  • проведення державної реєстрації зміни засновника;
  • отримання виписки від реєстратора.

Зміна складу засновників - документи

  • статут товариства;
  • копія паспорта та ідентифікаційного коду нового засновника;
  • довіреність на нашого юриста.

Вихід засновника з ТОВ

Вихід із складу засновників ТОВ відбувається шляхом подачі встановленого пакета документів державному реєстратору, який проводить відповідні зміни в державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців. Реєстратору подається: реєстраційна картка форми №3, протокол загальних зборів, статут в старій редакції та статут в новій редакції, докази сплати адміністративного збору, довіреність (у випадку проведення реєстрації змін представником). Окрім того, в залежності від підстав звиходу засновника з ТОВ, добровільний або примусовий вихід, реєстратору слід подати рішення про вихід із складу засновників ТОВ, або рішення про примусове виключення із складу засновників – відповідно. В результаті виходу засновника з ТОВ, реєстратором буде виданий витяг з державного реєстру.

Зміна засновників в ТОВ у Києві – одна з основних послуг юридичної фірми «Траст Консалтинг». Наші спеціалісти мають багаторічний досвід зміни складу засновників в підприємствах різних організаційно-правових форм та готові надати Вам професійну підтримку на кожному етапі.

Разом із зміною засновників наші Клієнти часто замовляють:

Ключові контакти