Вартість зміни статутного капіталу ООО
Послуги Ціни
консультація, підготовка документів, державна реєстрація змін в ЄДР 1800 грн.
нотаріальні послуги (засвідчення підпису засновника на протоколі загальних зборів та статуті - 1 засновник) 1100 грн.
адміністративний збір 550 грн.

Зміна статутного капіталу ТОВ.

СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ

ЗБІЛЬШЕННЯ СТАТУТНОГО КАПІТАЛУ ТОВ в Києві за ціною 1800 грн.

Звертаємо Вашу увагу, що звичайна вартість збільшення статутного капіталу складає 3000 грн.

*пропозиція діє до 30.08.2019 року.

В ході ведення підприємницької діяльності, може виникнути необхідність збільшити або зменшити статутний капітал ТОВ. Змінити статутний капітал ТОВ можливо у будь-якої юридичної особи, в тому числі в товариства з обмеженною відповідальністю (ТОВ). Причин може бути декілька – рішення засновників, зміна кількості засновників, залучення нових інвестицій, або необхідність в розширенні бізнеса. Збільшити розмір статутного капіталу ТОВ можливо шляхом внесення грошових коштів, майна, а також інших відчужуваних прав. Зміна розміру статутного капіталу може бути проведена на будь-якому етапі діяльності підприємства.

Згідно діючого законодавства, розмір статутного капіталу ТОВ встановлюється ще на етапі первинної реєстрації, та має бути сформований в повному обсязі впродовж шести місяців з дати реєстрації. У тому випадку, якщо по закінченню встановленого законом строку, статутний капітал товариства так і не буде сформовано в повному обсязі, засновникам слід провести загальні збори, на яких прийняти рішення, або про виключення засновників які не зробили свій внесок, або про зменшення розміру статутного капіталу.

Зміна статутного капіталу - наші послуги

  • юридична консультація;
  • підготовка повного пакета документів;
  • проведення державної реєстрації збільшення або зменшення розміру статутного капіталу.

Збільшення статутного капіталу ТОВ

Процедура збільшення статутного капіталу ТОВ потребує проходження декількох етапів. По-перше, на загальних зборах засновників повинно бути прийнято відповідне рішення про збільшення статутного капіталу ТОВ, яке має бути оформлене оформлене протоколом. По-друге, необхідно внести зміни в статут товариства, з чітким зазначенням нового розміру статутного капіталу та його розподілу між засновниками юридичної особи. По-третє, необхідно провести дії спрямовані на державну реєстрацію таких змін. І нарешті, фактичне збільшення розміру статутного капіталу, шляхом безпосереднього внесення вкладів засновниками.

Для того щоб пройти всі описані вище етапи з мінімальними витратами коштів та часу, необхідно звернутись до юристів по корпоративному праву. Наші спеціалісти мають значний досвід проведення реєстраційних дій по збільшенню статутного капіталу ТОВ в Києві.

Збільшення статутного капіталу - документи

  • статут юридичної особи;
  • свідоцтво про реєстрацію або виписка із реєстру;
  • копії паспортів та ідентифікаційних кодів засновників;
  • довіреність.

Збільшення статутного капіталу ТОВ в Києві – одна з основних послуг юридичної фірми «Траст Консалтинг». Наші спеціалісти по корпоративному праву готові в найкоротші строки підготувати всі необхідні документи та провести реєстраційні дії, тим самим суттєво зберегти час, кошти та нерви нашим Клієнтам.

Разом зі зміною розміру статутного капіталу наші клієнти часто замовляють:

Ключові контакти