Зміна розміру статутного капіталу
Послуги Ціни
юридична консультація, підготовка документів, державна реєстрація збільшення або зменшення розміру статутного капіталу 1250 грн.
нотаріальні послуги (1 учасник) 600 грн.
державний збір 550 грн.

Збільшення або зменшення розміру статутного капіталу ТОВ в Києві

ПРОПОЗИЦІЯ МІСЯЦЯ

ЗМІНА СТАТУТНОГО КАПІТАЛУ за ціною 1250 грн.

Звертаємо Вашу увагу, що звичайна вартість зміни розміру статутного капіталу складає 2250 грн.

*пропозиція діє до 30.04.2018 року.

В ході ведення підприємницької діяльності, може виникнути необхідність збільшити або зменшити статутний капітал компанії. Змінити статутний капітал можливо у будь-якої юридичної особи, в тому числі в ТОВ. Причин може бути декілька – рішення засновників, зміна кількості засновників, залучення нових інвестицій, або необхідність в розширенні бізнеса. Збільшити розмір статутного капіталу ТОВ можливо шляхом внесення грошових коштів, майна, а також інших відчужуваних прав. Зміна розміру статутного капіталу може бути проведена на будь-якому етапі діяльності компанії.

Згідно діючого законодавства, розмір статутного капіталу юридичної особи встановлюється ще на етапі первинної реєстрації, та має бути сформований в повному обсязі впродовж одного року з дати реєстрації. У тому випадку, якщо по закінченню встановленого законом строку, статутний фонд компанії так і не буде сформовано в повному обсязі, засновникам слід провести загальні збори, на яких прийняти рішення, або про виключення учасників які не зробили свій внесок, або про зменшення розміру статутного капіталу.

Наші послуги по зміні статутного фонду:

  • юридичну консультацію;
  • підготовку повного пакета документів;
  • проведення державної реєстрації збільшення або зменшення розміру статутного капіталу.

Процедура збільшення статутного капіталу ТОВ

Процедура збільшення або зменшення статутного капіталу ТОВ потребує проходження декількох етапів. По-перше, на загальних зборах засновників повинно бути прийнято відповідне рішення, оформлене протоколом. По-друге, необхідно внести зміни в статут товариства, з чітким зазначенням нового розміру статутного капіталу та його розподілу між учасниками юридичної особи. По-третє, необхідно провести дії спрямовані на державну реєстрацію таких змін. І нарешті, фактичне збільшення розміру статутного капіталу, шляхом безпосереднього внесення вкладів учасниками.

Для того щоб пройти всі описані вище етапи з мінімальними витратами коштів та часу, необхідно звернутись до профільних спеціалістів по корпоративному праву. В цьому Вам допоможуть юристи юридичної фірми «Траст Консалтинг», які мають значний досвід проведення реєстраційних дій по зміні розміру статутного капіталу компаній, самих різних організаційно-правових форм в Києві.

Строки зміни статутного капіталу ТОВ складають від 1 до 5 робочих днів

Необхідні документи:

  • статут юридичної особи;
  • свідоцтво про реєстрацію або виписка із реєстру;
  • копії паспортів та ідентифікаційних кодів засновників;
  • довіреність.

Результат зміни статутного капіталу:

  • протокол загальних зборів;
  • статут компанії в новій редакції;
  • нова виписка із державного реєстру.

Зміна статутного капіталу ТОВ в Києві, як збільшення так і зменшення – одна з основних послуг юридичної фірми «Траст Консалтинг». Наші спеціалісти по корпоративному праву готові в найкоротші строки підготувати всі необхідні документи та провести реєстраційні дії, тим самим суттєво зберегти час, кошти та нерви нашим Клієнтам.

Разом зі зміною статутного капіталу наші клієнти часто замовляють:

Ви можете замовити зміну статутного капіталу вже зараз, звернувшись до нас за телефоном 

+38 (044) 495 54 29

Ключові контакти