Ліквідація підприємства в Києві професійними юристами

Київ – найбільше місто по кількості зареєстрованих юридичних осіб. Рано чи пізно кожен засновник може зіткнутися з необхідністю припинення господарської, або підприємницької діяльності. Причини ліквідації підприємства можуть бути різні: наявність непогашеної заборгованості перед контрагентами або державою, не платоспроможність юридичної особи, відсутність ринку збуту або сировини та багато іншого.

Ліквідація юридичної особи за рішенням власника, це найбільш оптимальний спосіб припинення введення бізнеса, за умови відсутності кредиторської заборгованості та зобов’язань перед бюджетом, а також наявності всієї необхідної бухгалтерської документації за останні три роки, до дати прийняття рішення про припинення.

Строки ліквідації підприємства в Києві

Процес ліквідації юридичної особи за рішенням власника триває від 3 місяців та залежить від наявності та якості первинних документів.

Порядок ліквідації юридичної особи в Києві:

  • прийняття рішення загальними зборами учасників про ліквідацію юридичної особи;
  • підготовка та подача державному реєстратору заяви та рішення про закриття;
  • призначення ліквідаційної комісії (ліквідатора) та оформлення ліквідаційного балансу;
  • проходження податкового аудиту та зняття з обліку в державній фіскальній службі;
  • проведення позапланової перевірки в пенсійному фонді (ПФ) та фондах соціального страхування (ФСС);
  • закриття рахунків в банківських установах;
  • отримання довідки з архіву про прийняття документів на зберігання;
  • внесення запису про ліквідацію підприємства в Єдиний державний реєстр юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Ліквідація підприємств без негативних наслідків потребує участі професійних юристів. Юридична фірма «Траст Консалтинг» – надає повний спектр послуг по корпоративному праву. Накопичений нами досвід в проведенні ліквідаційних процедур, гарантує нашим Клієнтам значну економію часу та коштів. Наші спеціалісти допоможуть Вам визначити найбільш оптимальний спосіб ліквідації підприємства, підготують всі необхідні документи та сприятимуть в проведенні аудитів та реєстраційних дій.

Важливо. У випадку, якщо у вас не достатньо часу на проходження повної процедури ліквідації юридичної особи, ви не бажаєте проходити аудит в податковій та фондах, у вас є дебіторська заборгованість, або непогашені зобов’язання перед державою, пропонуємо скористатися послугою - експрес ліквідація підприємства.

 

Ключові контакти