Юридична фірма «Траст Консалтинг» активно супроводжує національні компанії з питань корпоративного права. Наші клієнти успішно працюють в таких напрямках як: ІТ індустрія, сільське господарство, будівництво та нерухомість, виробництво та торгівля.

Визначаючись з формою співпраці, Клієнти частіше схиляються до абонентського юридичного обслуговування. Такий формат дозволяє не тільки оперативно отримувати правову допомогу юриста з питань корпоративного права, але й ефективно вирішувати проблеми, що виникають з інших правовідносин, оскільки абонентський супровід спеціалістами нашої юридичної фірми передбачає комплексний підхід до вирішення різноманітних задач.

Разом із тим, наші юристи по корпоративному праву надають також послуги на разовій основі. До таких послуг можна віднести: угоди (купівля-продаж прав, акцій, частки в статутному капіталі), створення нового бізнесу (реєстрація ФОП, реєстрація ТОВ та реєстрація АТ), оптимізація та внесення змін у вже діючий бізнес (зміна директора, зміна складу засновників, зміна найменування та юридичної адреси, зміна видів діяльності та ін.). Варто зазначити, що більшість Клієнтів, після отримання якісної разової правової допомоги по корпоративному праву, продовжуюсь співробітництво з нашою юридичною фірмою на постійній основі.

Що таке корпоративне право

Юридические услуги - корпоративное правоКорпоративне право вважається окремою галуззю господарського права, що регулює корпоративні правовідносини в процесі формування, діяльності та ліквідації бізнес-структур. Такі відносини виникають та видозмінюються, згідно корпоративним нормам. Підставою для виникнення таких відносин може бути: створення, реорганізація чи припинення юридичної особи, укладання договору купівлі-продажу корпоративних прав, купівля активів компанії, інвестування через корпоративні права, ініціація процедури злиття, поглинання чи виділення юридичної особи та вихід учасника зі складу засновників.

До суб'єктів корпоративного права можна віднести

  • юридичні особи та фізичні особи-підприємців;
  • учасників, засновників, членів та акціонерів юридичних осіб;
  • органи управління юридичною особою;
  • органи державного управління і контролю.

Корпоративне право – одна з основних практик нашої юридичної фірми. Наші спеціалісти мають багаторічний досвід юридичного супроводження корпоративних правовідносин. Ми допоможемо провести всі необхідні реєстраційні дії, підготуємо правильний пакет документів, узгодимо всі необхідні договори, організуємо проведення зборів учасників та акціонерів, проведемо державну реєстрацію.

Наш офіс знаходиться в місті Київ, на Солом’янській площі. З компанією можна зв’язатись по телефонам, електронній пошті чи використовуючи чат підтримки на нашому сайті. Окрім цього, у Вас є можливість замовити зворотній дзвінок, залишивши заявку, а консультант зателефонує вже за 30 секунд. Актуальна вартість на конкретні послуги з корпоративного права відображена на відповідних сторінках нашого сайту. 

Ключові контакти