Юридична компанія «Trust Consulting»

Заснована групою практикуючих юристів та адвокатів. З моменту свого заснування, наша юридична фірма орієнтована на надання юридичних послуг, як невеликим підприємствам, так і великим компаніям з міжнародним статусом. Крім того, юридична фірма «Trust Consulting» надає широкий спектр юридичних послуг, починаючи від юридичних консультацій, закінчуючи проведенням комплексних експертиз готових або планованих бізнес проектів.

Клієнтами юридичної компанії «Trust Consulting» є компанії з різних галузей і секторів економіки, громадські організації та приватні особи.

Партнери юридичної фірми «Trust Consulting» - це експерти в самих різних областях права, що дає можливість запропонувати Клієнту широкий перелік супроводжуваних напрямків.

Наша фірма дотримується високих стандартів якості роботи з Клієнтом, суворо дотримується умов конфіденційності інформації та даних, отриманих від Клієнта в процесі виконання поставлених завдань, керівництво фірми і її партнери беруть безпосередню участь при реалізації поточних проектів.